Gdzie pływać

Na tej stronie będziemy tworzyć wykaz wszystkich akwenów w Polsce po których możemy poruszać się sprzętem motorowodnym.

Zachęcamy do przesyłania przez was lokalizacji jezior lub innych akwenów na których można legalnie kożystać z naszych "zabawek" - FORUM

Przed zakupem naszego sprzętu jak i w czasie jego posiadania, częstym pytaniem jest „gdzie możemy z niego korzystać”. Na tej stronie znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Duża część obszarów wodnych jest pod ochrona. Panuje na nich strefa ciszy, na której można się poruszać jednostkami z silnikami elektrycznymi, bądź z określoną mocą silnika spalinowego. Oczywiście na takich akwenach nie dotyczy to WOPR’u, policji, bądź straży rybackiej. Wszystkie warunki korzystania z danego akwenu regulują odpowiednie przepisy ustalane przez poszczególne samorządy regionalne. Dlatego najlepiej wcześniej zapoznać się z zasadami panującymi na akwenie, po którym mamy zamiar pływać.

Jeśli chodzi o najbardziej popularne miejsce dla miłośników tego sportu, czyli Wielkie Jeziora Mazurskie, to pełen wykaz miejsc gdzie panuje „strefa ciszy” znajduje się tutaj

Ale skupmy się na tym, co nam wolno, a więc zaczynamy!

Dość spory obszar naszego kraju to rzeki, o których często zapominamy, a przecież jest to idealne miejsce dla sportów motorowodnych. Szlakami wodnymi możemy opłynąć sporą część naszego kraju, a nawet wypłynąć poza jego granice.

 

Giełda

Yamaha Waverider 700
Cena 8 999zł

KOŁO SPORTSSTUFF SIDEKICK 2 OSOBOWE NOWE! GRATIS

KOŁO AIRHEAD BLAST 54 NOWE! KURIER GRATIS!!!

           

Znajdź nas na FB

Kalendarz zawodów

Reklama